Pallas projekt reaktora dla izotopów medycznych

W Petten trwają prace nad nowym reaktorem na izotopy medyczne – PALLAS REACTOR. Zastąpi to istniejący reaktor wysokostrumieniowy. Iv Poland zapewnia wsparcie projektowe dla Iv – Industrie z Holandii, na wstępnych i szczegółowych etapach inżynierii oraz opracowuje dużą liczbę pakietów prac projektowych. Iv przygotowuje również kontraktację do wdrożenia i uruchomienia. Projekt jest realizowany na zlecenie argentyńskiej firmy ICHOS.

 

Projektowanie w sektorze nuklearnym oznacza spełnianie wysokich wymagań bezpieczeństwa w tym obszarze. Ponadto muszą zostać spełnione międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa oraz Ustawa o energetyce jądrowej. Iv zwraca na to szczególną uwagę w procesie projektowania i opracowywania pakietów dokumentacji. Ponadto wymagana jest rozległa wiedza i doświadczenie w zakresie inżynierii systemów.

 

Każdego dnia na całym świecie 30 000 ludzi jest zależnych od produkcji izotopów medycznych przez Petten. Dzięki temu pacjenci mogą być leczeni i badani substancjami radioaktywnymi na oddziałach nuklearnych szpitali. Jako czołowy światowy producent, PALLAS REACTOR wnosi istotny wkład w medycynę nuklearną i badania.

 

 

 

 

Kariera

Dołącz do nas!

Cenimy sobie elastyczność w pracy. Nie doświadczysz u nas przeciągających się procesów decyzyjnych, a do tego będziesz miał realny wpływ na strategię firmy. Doceniamy zaangażowanie, a otwartość i feedback to dla nas zawsze priorytet.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, wyślij aplikację przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres e-mail:

a.borek@iv.nl

Pracuj z nami!

Dołączając do nas, nie tylko pogłębisz swoją wiedzę, ale także staniesz się częścią dynamicznego środowiska, które stale inspiruje do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Przyjdź i rozwijaj się z najlepszymi!