profesjonalizm i zaufanie o globalnym zasięgu

Szeroki wachlarz usług, pełne wsparcie klienta. Poniżej zapoznasz się z historią i wizerunkiem firmy.

nasza misja

Etyczne i uczciwe postępowanie

w biznesie jest kamieniem węgielnym naszej filozofii biznesowej i fundamentem całej organizacji. Działamy na zasadzie zrównoważonego wzrostu poprzez świadomy układ między zwiększaniem przychodów, dbaniem o środowisko naturalne a satysfakcją naszych klientów i pracowników.

W codziennej pracy, przy podejmowaniu biznesowych decyzji opieramy się na naszym Kodeksem Postępowania (Code of Conduct).

kim jesteśmy?

Jako Iv Poland jesteśmy ekspertem w dziedzinie zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla elektrotechniki, teletechniki, automatyki i systemów zarządzania budynkami opracowywanych przez zespół doświadczonych inżynierów i menadżerów.

historia

Iv Poland była wcześniej firmą Electro Croon Polska. Electro Croon Polska Sp. z o. o. powstała w 1993 roku jako spółka-córka Croonwolter&dros B.V. W 2023 roku firma została przejęta przez Iv, stąd zmiana nazwy na Iv Poland. Iv to działająca na całym świecie multidyscyplinarna firma inżynieryjna, która od 1949 roku opracowuje rozwiązania techniczne dla zagadnień o każdej wielkości i złożoności.

co robimy?

Jesteśmy dostawcą usług inżynierskich, oferującym najwyższej klasy profesjonalne rozwiązania dla wymagających klientów w branży budowlanej, przemyśle, infrastrukturze a także na rynku morskim. Realizujemy projekty zlokalizowane na rynku polskim a także na rynkach zagranicznych, głównie holenderskim.

jak pracujemy?

Jesteśmy nastawieni na stosowanie zarówno wypróbowanych jak i nowatorskich rozwiązań. Wynika to z naszego przekonania, że w ten sposób efektywnie pomagamy naszym zleceniodawcom w realizacji zamierzonych przez nich celów.

dlaczego iv poland?

icon

Zatrudniamy inżynierów specjalizujących się w instalacjach elektrycznych, teletechnicznych, automatyce i systemach BMS jak również w instalacjach mechanicznych

icon

Inżynierowie z naszego zespołu to absolwenci renomowanych uczelni technicznych z wieloletnim bogatym doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą

icon

Chętnie podejmujemy się zadań nietypowych, instalacji dla obiektów prototypowych i innowacyjnych zarówno stacjonarnych jak i wizjonerskich na rynku morskim.

icon

Pracujemy na platformie BIM. Modelujemy instalacje w architekturze 3D. Dla realizacji Projektów używamy nowoczesnego oprogramowania: Instalsoft, Autocad, Eplan, Vabi UO & Elements, Stabicad, Intelec, Solibri Revit, SKM Power Tools

oferta

nasze realizacje

  • © 2024 Iv Poland Sp. z. o. o.

    intelligence through technology

  • f
  • Iv Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 40, 01-040 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000106999, NIP: 6761779224, REGON: 350337501 o kapitale zakładowym 50.000,00 zł