dołącz do zespołu

Jesteśmy specjalistami o otwartych umysłach i przyjaznymi ludźmi, gotowymi przyjąć Cię z otwartymi ramionami.
PRZYBYWAJ! Poznaj nowych ludzi, pozwól się poznać.Na początek serdecznie zapraszamy do przesłania swojego CV. Wyślij swoją aplikację na adres: a.borek@iv.nl

lub sprawdź aktualne rekrutacje
phone

porozmawiajmy

Pierwsza rozmowa nie powinna potrwać dłużej niż 30 min. Spotkamy się online i opowiemy Ci szerzej o kulturze naszej organizacji, poznamy Twoje oczekiwana i przedstawimy nasze.

icon

spotkajmy się

Spotkanie, najchętniej w jednym z naszych biur, z osobą z HRu i kimś z dedykowanego działu. Będziemy rozmawiać o Twoich umiejętnościach i zadaniach na stanowisku, które masz zająć.

Chcemy Cię dobrze poznać – pojawią się też pytania natury behawioralnej. Jeśli chcesz - wypijemy pyszną kawę lub herbatę. Spotkanie nie powinno być dłuższe niż 1,5h.

icon

oferta

Na tym etapie, dowiesz się, czy jesteś osobą, której szukamy. Jeśli obustronnie wyrazimy chęć podjęcia współpracy, dostaniesz od nas ofertę zatrudnienia.

icon

dołącz do zespołu :)

Iv Poland uzyskało międzynarodowy certyfikat Investors in People. To nagroda za to, że traktujemy pracowników, jako największą wartość w firmie. Wyposażamy ich w kompetencje, które pozwalają osiągać sukcesy.

Lubimy to, co robimy i stajemy się w tym coraz lepsi. Poza kwalifikacjami, istotne są dla nas wartości i kultura osobista.

Szkolenia Wybieramy najlepszych dostawców szkoleń na rynku, żywa jest również kultura dzielenia się wiedzą w naszej organizacji. Programy szkoleniowe dobierane są z najwyższą dbałością, z uwzględnieniem potrzeb biznesu oraz chęci rozwoju naszych Pracowników.

Korzyści Zdrowie, aktywność fizyczna i komfort naszych Pracowników stawiamy na pierwszym miejscu, a w środowisku pracy stosujemy ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania.
Nasze biura wypełniamy roślinami, a przestrzenie wspólne są wygodne i nowoczesne. Przyciągamy najlepszych specjalistów na rynku.

  • © 2024 Iv Poland Sp. z. o. o.

    intelligence through technology

  • f
  • Iv Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 40, 01-040 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000106999, NIP: 6761779224, REGON: 350337501 o kapitale zakładowym 50.000,00 zł