Inżynier Budowy

Specialist
Warszawa

Opis stanowiska – zakres obowiązków

  • Koordynacja realizacji systemów niskoprądowych na wskazanych budowach
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych dla potrzeb realizowanych projektów
  • Kontakt z Klientem oraz z dostawcami
  • Wsparcie przy tworzeniu zestawień materiałowych do zakupów
  • Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • Uruchomienia SAP
  • Uruchomienia innych systemów LV (DSO, KD, SSWiN)

Czego oczekujemy

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na projektach
  • Znajomość narzędzi do programowania/uruchamiania systemów LV
  • Znajomość oprogramowania AutoCad
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Gotowość do okresowych wyjazdów delegacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, fascynujące wyzwania o międzynarodowym zasięgu oraz możliwość współpracy z najwybitniejszymi specjalistami.
  • Dołączając do nas, nie tylko pogłębisz swoją wiedzę, ale także staniesz się częścią dynamicznego środowiska, które stale inspiruje do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Przyjdź i rozwijaj się z najlepszymi!
  • Cenimy sobie dużą elastyczność w pracy (brak przeciągających się procesów decyzyjnych, realny wpływ na strategię. Doceniamy zaangażowanie, a otwartość i feedback to dla nas zawsze priorytet.
  • Do umowy o pracę dodajemy pakiet benefitów, w tym kartę Multisport, atrakcyjny plan emerytalny (PPE) , ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, możliwość podnoszenia kompetencji technicznych i miękkich poprzez szkolenia, a także gwarancję, że będziesz u nas bardzo ważnym ogniwem – jak każdy kto z nami pracuje. Iv Poland to ludzie.

A ponadto

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Brak dress code’u

Kariera

Dołącz do nas!

Cenimy sobie elastyczność w pracy. Nie doświadczysz u nas przeciągających się procesów decyzyjnych, a do tego będziesz miał realny wpływ na strategię firmy. Doceniamy zaangażowanie, a otwartość i feedback to dla nas zawsze priorytet.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, wyślij aplikację przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres e-mail: a.borek@iv.nl

Pracuj znami!

Dołączając do nas, nie tylko pogłębisz swoją wiedzę, ale także staniesz się częścią dynamicznego środowiska, które stale inspiruje do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Przyjdź i rozwijaj się z najlepszymi!

Wyślij CV poprzez formularz

    sample.pdf

    Wybierz plik

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Iv Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.