Electrical Project Engineer

Specialist
Gdynia

Opis stanowiska – zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji elektrycznych w branży przemysłowej
  • Samodzielne realizowanie projektów
  • Nadzorowanie pracy kreślarzy i asystentów w projekcie
  • Tworzenie kompletnej dokumentacji projektów przemysłowych

Czego oczekujemy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 5 lat
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację
  • Znajomość programów AutoCAD oraz EPLAN
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych lub rozdzielnic
  • Doświadczenie w projektowaniu w przemyśle
  • Wykształcenie o profilu elektrycznym
  • Gotowość do okazjonalnych podroży służbowych, również za granicę, maksymalnie 2 – 3 razy w roku na kilka dni

Co oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w nowoczesnym biurze w Gdyni lub praca hybrydowa
  • Stabilne zatrudnienie
  • Rozwój umiejętności w inspirującym środowisku projektowym
  • Fascynujące wyzwania o międzynarodowym zasięgu oraz możliwość współpracy z najwybitniejszymi specjalistami
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Elastyczny czas pracy
  • Dodatkowy urlop
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

A ponadto

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Brak dress code’u
  • Rodzinna atmosfera

Kariera

Dołącz do nas!

Cenimy sobie elastyczność w pracy. Nie doświadczysz u nas przeciągających się procesów decyzyjnych, a do tego będziesz miał realny wpływ na strategię firmy. Doceniamy zaangażowanie, a otwartość i feedback to dla nas zawsze priorytet.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, wyślij aplikację przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres e-mail: a.borek@iv.nl

Pracuj znami!

Dołączając do nas, nie tylko pogłębisz swoją wiedzę, ale także staniesz się częścią dynamicznego środowiska, które stale inspiruje do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Przyjdź i rozwijaj się z najlepszymi!

Wyślij CV poprzez formularz

    sample.pdf

    Wybierz plik

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Iv Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.